Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 października 2020, 17:44

Odallus: The Dark Call (kody) Switch

Wstęp

Odallus: The Dark Call jest stworzoną przez studio JoyMasher oldskulową platformówką typu metroidvania. W trakcie zabawy przenosimy się do magicznego świata opanowanego przez siły zła. Jako były żołnierz Haggis musimy stawić im czoła i uratować porwanego przez armie Ciemności syna protagonisty. Po drodze bohaterowi przyjdzie przemierzyć mnóstwo przypominających labirynty poziomów i pokonać hordy przeciwników, robiąc użytek z broni białej i dystansowej oraz zaklęć.

Kody do gry

Rozpocznij nową grę i wybierz poziom trudności. Następnie wprowadź poniższą kombinację:

Góra > Góra > Dół > Dół > Lewo > Prawo > Lewo > Prawo > B

Gdy zrobisz to prawidłowo, usłyszysz potwierdzenie dźwiękowe. Odblokujesz w ten sposób tryb Veteran.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 października 2020