Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 października 2020, 17:43

Kody do gry Medal of Honor: Allied Assault (triki) PC

Wstęp

Medal of Honor: Allied Assault jest stworzoną przez studio 2015 kolejną odsłoną kultowego cyklu pierwszoosobowych strzelanek. Akcja tytułu toczy się w trakcie drugiej wojny światowej. W trakcie zabawy wcielamy się w sierżanta Mike’a Powella, żołnierza armii amerykańskiej, który bierze udział w najróżniejszych operacjach przeciwko hitlerowskim Niemcom – począwszy od lądowania w Afryce, poprzez desant w Normandii, a na ataku na Linię Zygfryda skończywszy. Misje są dość zróżnicowane, lecz ich sercem jest walka z przeciwnikami za pomocą naróżniejszej broni palnej z epoki.

Triki do gry

Tańczący Niemcy

W misji 2 gdy wejdziesz w tryb incognito, podejdź do okna pomieszczenia, w którym Niemcy grają w karty. Powinieneś zobaczyć dwóch przeciwników rozmawiających na dole. Wciśnij klawisz aktywacji, a powinni oni zacząć tańczyć wykonując akrobatyczne ruchy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 października 2020