Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 października 2020, 18:31

The 3rd Birthday (darmowe odblokowywanie cheatów) PSP

Wstęp

The 3rd Birthday jest stworzonym przez firmę Square-Enix spin-offem popularnej serii Parasite Eve. W trakcie zabawy wcielamy się w Ayę Breę, niestarzejącą się członkinię specjalnej grupy CTI, zostaje wysłana do Nowego Jorku (konkretnie Manhattanu), gdzie bierze udział w eksterminacji tajemniczych form życia określanych mianem „Twisted”. W trakcie zabawy przemierzamy kolejne poziomy i eksterminujemy groźnych przeciwników.

Triki do gry

Darmowe odblokowywanie cheatów

Gdy po ukończeniu gry rozpoczniesz nową kampanię w ramach New Game+, otrzymasz możliwość wykorzystania ułatwiań. Aby odblokować jedno lub oba za darmo, zrób to, a następnie, bez zapisywania, ponownie załaduj plik z New Game+. Tytuł zostanie uruchomiony w tym trybie z włączonymi wcześniej cheatami.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 października 2020