Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 września 2020, 12:25

Among Us (bonusowe przedmioty z Halloween) PC, AND, iOS

Wstęp

Among Us jest stworzoną przez studio Innersloth dwuwymiarową produkcją kładącą nacisk na rywalizację wieloosobową przez sieć, wyróżniającą się specyficzną, rysunkową oprawą wizualną. W trakcie zabawy wcielamy się w kosmonautów, których zadaniem jest przygotowanie statku kosmicznego do odlotu. Wykonanie tego zadania wymaga ścisłej współpracy. Utrudnieniem jest fakt, że w grupie znajdują się sabotażyści próbujący zniweczyć wszelkie starania pozostałych graczy.

Triki do gry

Bonusowe przedmioty z Halloween

Zainstaluj grę w Halloween (możesz też po prostu ustawić datę w systemie na 31 października). Otrzymasz w ten sposób bonusowe przedmioty - Knife Hat oraz Plague Doctor Mask.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 września 2020