Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 13 września 2020, 13:57

Castle of Shikigami III (triki) Wii

Wstęp

Castle of Shikigami III jest stworzoną przez studio Alfa System dynamiczną strzelanką TPP. Akcja tytułu rozgrywa się w magicznej krainie Alcaland. W ramach zabawy możemy wcielić się w jednego z dziesięciu bohaterów różniących się wykorzystywaną bronią oraz umiejętnościami i wyruszamy na misję, której celem jest zbadanie tajemniczych zniknięć ludności cywilnej. Rozgrywka niemal w całości skupia się na eksterminacji przeciwników, w tym potężnych bossów.

Triki do gry

Dodatkowe kontynuacje

Za każdą godzinę spędzoną w grze otrzymujesz jedną dodatkową kontynuację.

Dodatkowe opcje

By odblokować dodatkowe, opcje w menu, które początkowo są szare, ukończ grę raz.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 września 2020