Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 sierpnia 2020, 19:29

Kirby & the Amazing Mirror (triki) GBA

Wstęp

Kirby & the Amazing Mirror jest stworzoną przez firmę Nintendo kolejną odsłoną cyklu dwuwymiarowych platformówek o przygodach tytułowego różowego stworka. Tym razem nasz bohater zostaje poćwiartowany na cztery równe części i zanim kolejny raz pokona zło z równoległego wszechświata będzie musiał połączyć się ponownie w całość. W trakcie zabawy przemierzamy różnorodne lokacje pełne sekretów, przeszkód i przeciwników i od czasu do czasu bierzemy udział w różnorakich minigrach. Tytuł oferuje zarówno zabawę singlową, jak i kooperacyjną dla maksymalnie czterech osób.

Triki do gry

Elementy do odblokowania

Element

Jak odblokować?

Tryb Boss Rush

Przejdź grę w 100%.

Różne kolory Kirby'ego

Odnajdź puszki sprayu rozsiane po całej grze.

Otwarcie Power Center

Odnajdź i traf wszystkie przełączniki portalu na różnych planszach.

Test dźwięku

Odnajdź skarb CD.

Metaknight's Sword

Pokonaj ostatniego bossa.

Crackity Hack

Jeśli podczas zabawy w minigrze Crackity Hack zdobędziesz maksymalny wynik, zostaniesz nagrodzony grafiką okazującą Kirby'ego przekopującego się przez planetę.

Super Smash Bros.

W pewnym momencie zabawy natrafisz na Master Hand, który jest finałowym bossem w Super Smash Bros. Gdy go pokonasz, otrzymasz moc Smash, która gwarantuje umiejętności podobne do tych posiadanych przez Kirby'ego we wspomnianym Super Smash Bros.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 sierpnia 2020