Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 22 sierpnia 2020, 13:35

Griftlands (triki) PC

Wstęp

Griftlands jest stworzonym przez firmę Klei Entertainment nietypowy miks gry karcianej, RPG-a i roguelike'a utrzymany w klimatach postapokaliptycznych. W trakcie zabawy wcielamy się w bohatera, który przemierza bezdroża zrujnowanego świata w celu zdobycia fortuny. Po drodze spotka on różnorodne inteligentne i człekokształtne rasy, przyjdzie mu wykonać mnóstwo zadań, prowadzić zażarte konwersacje z innymi postaciami oraz rzecz jasna toczyć bitwy. Z wyzwaniami radzimy sobie, wykorzystując karty odpowiadające za przeróżne manewry i zachowania. Swoją talię rozbudowujemy wraz z postępami w rozgrywce.

Triki do gry

Menu deweloperskie

Przejdź do folderu instalacyjnego gry, otwórz data.zip i uruchom za pomocą Notatnika plik main.lua. Odnajdź linijkę DEBUG = false i zamień ją na DEBUG = true. Zapisz zmiany, zamknij dokument i uruchom grę. W ten sposób powinieneś odblokować menu deweloperskie.

Uwaga! Pamiętaj by zrobić kopie zapasowe plików.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 sierpnia 2020