Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 1 sierpnia 2020, 13:00

Clock Tower (triki) PS1

Wstęp

Clock Tower jest stworzoną przez firmę Human Entertainment przygodówką typu point & click z elementami horroru. Tytuł stanowi kontynuację produkcji o tym samym tytule wydanej na konsolę Super Nintendo. W trakcie zabawy wcielamy się w znaną z oryginału Jennifer Simpson, która musi zmierzyć się z tajemniczym seryjnym mordercą zwanym Scissorman. Na przestrzeni historii dziewczynie przyjdzie rozwiązać szereg zagadek logicznych z wykorzystaniem znalezionych przedmiotów, wydobywać informacje od napotkanych postaci oraz unikać kontaktu z maniakalnym zabójcą, gdyż oznacza to natychmiastową śmierć.

Triki do gry

Menu ???

Ukończ grę z zakończeniem A (wszyscy muszą przeżyć), by odblokować menu ???.

Alternatywne kostiumy

Ukończ grę z zakończeniem A jako Jennifer i Helen. Następnie na ekranie z napisem „Push Start” wciśnij Start na drugim kontrolerze podpiętym do konsoli. Zmienią się kostiumy bohaterek.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 sierpnia 2020