Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 19 lipca 2020, 13:10

Kody do gry Desperados III (kody) PC

Wstęp

Desperados III jest przygotowaną przez studio Mimimi Games kolejną odsłoną popularnego cyklu taktycznych strategii, których akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Fabularnie tytuł stanowi prequel. W trakcie zabawy obejmujemy kontrolę nad doskonale znanym łowcą nagród Johnem Cooperem oraz jego ekipą specjalistów, którzy podejmują się różnych niebezpiecznych misji. Aby je wykonać, musimy starać się unikać wzroku przeciwników, odpowiednio korzystać z umiejętności naszych podopiecznych oraz dokładnie planować kolejne posunięcia

Kody do gry

Ukończ samouczek. Następnie będąc w menu opcji wystukaj na klawiaturze hasło honorless. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

  1. END – nieśmiertelność
  2. Page Down – niewidzialność
  3. Page Up – wyłącz niewidzialność
  4. F10 – teleportuj postać w miejsce wskazywane przez kursor
  5. Delete – zabij wszystkie postacie wskazane przez kursor

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 lipca 2020