Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 27 czerwca 2020, 16:35

Tetris Effect (kody) PS4

Wstęp

Tetris Effect jest hybrydą gry logicznej i zręcznościowej, za przygotowanie której odpowiadają studia Resonair i Monstars. Tytuł nawiązuje to kultowej produkcji z 1984 roku. Tak jak w oryginale, musimy w nim układać spadające z góry ekranu klocki (tak zwane Tetrimina) o rozmaitych kształtach; po wypełnieniu poziomej linii ta znika, robiąc miejsce dla kolejnych elementów układanki. Aby ułatwić nieco rozgrywkę, w tytule istnieje możliwość zatrzymywania czasu.

Kody do gry

Będziesz potrzebował klawiatury podłączonej do konsoli. W menu tytułowym, gdy wyświetlony jest komunikat „Press any button”, za pomocą pada wprowadź kod Konami:

  1. Góra > Góra > Dół > Dół > Lewo > Prawo > Lewo > Prawo > Kółko > X

Zostaniesz przeniesiony na oddzielny ekran. Na nim za pomocą klawiatury wprowadź następujący ciąg cyfr:

  1. 06061984

Wciśnij Enter. Odblokujesz w ten sposób tryb 1934.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 czerwca 2020