Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 27 czerwca 2020, 16:34

Star Wars Episode I: Racer (kody) Switch

Wstęp

Star Wars Episode I: Racer jest przygotowaną przez firmę LucasArts grą wyścigową, której akcja rozgrywa się w popularnym uniwersum Gwiezdnych wojen. W jej ramach możemy wcielić się w szereg pilotów biorących udział w dynamicznych wyścigach ścigaczy. Tytuł pozwala na odtworzenie nie tylko słynnej sceny rywalizacji na Tatooine, ale również wzięcie udziału w zawodach na torach na najróżniejszych planetach.

Kody do gry

Poniższe kody wpisuj na ekranie nazywania plików trzymając wciśnięty przycisk ZR i naciskając L:

  1. RRDUAL – tryb Dual Control
  2. RRTANGENTABACUS – aktywuj wszystkie kody
  3. RRDEBUG – włącz menu Debug (aby aktywować, zatrzymaj wyścig i wprowadź następującą kombinację: Lewo > Dół > Prawo > Góra)
  4. RRJABBA – niezniszczalność (aby aktywować, zatrzymaj wyścig i wprowadź następującą kombinację: Lewo > Dół > Prawo > Góra)
  5. RRTHEBEAST – tryb Mirror
  6. RRCYYUN – graj jako Cy
  7. RRJINNRE – graj jako Jinn

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 czerwca 2020