Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 czerwca 2020, 14:21

The Urbz: Simowie w Mieście (triki) GBA

Wstęp

The Urbz: Simowie w Mieście jest stworzoną przez firmę Maxis poboczną odsłoną kultowego cyklu „symulatorów życia” noszącą tytuł The Sims. Tym razem naszym podopiecznym przychodzi żyć nie na przedmieściach w domkach jednorodzinnych, a w centrum olbrzymich miast w mieszkaniach i apartamentach. W trakcie zabawy będziemy musieli prowadzić naszego Sima przez kolejne szczeble kariery, dbać o jego reputacje oraz rzecz jasna zaspokajać potrzeby.

Triki do gry

MoonBase

Weź dwie konsole GBA i połącz je za pomocą kabla. Na jednej konsoli uruchom The Urbz, a na drugiej The Sims: Bustin' Out. Następnie włącz tryby wieloosobowe w obu tych produkcjach. Powinien pojawić się komunikat o odblokowaniu ukrytej lokacji MoonBase. Będzie można z niej skorzystać po zrestartowaniu gry.

Zmiana koloru przedmiotów

Gdy zbliżysz się do przedmiotu i pojawi się nad nim strzałka, wciśnij R, a zmieni on kolor. Nie działa to jednak ze wszystkimi obiektami.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 czerwca 2020