Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 24 maja 2020, 10:57

FIFA 20 (triki) PS4

Wstęp

FIFA 20 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu symulatorów piłkarskich, za który odpowiada firma EA Sports. Zasady zabawy są bardzo proste – mamy okazję objęcia kontroli nad jedną z kilkudziesięciu w pełni licencjonowanych drużyn i wziąć udział w emocjonujących meczach piłki nożnej. Tytuł oferuje kilka trybów zabawy, z których uwagę zwraca przede wszystkim VOLTA. W jej ramach możemy wziąć udział w ulicznej rywalizacji 3v3, 4v4, 4v4 Rush (bez bramkarzy) i 5v5.

Triki do gry

Pięciu legendarnych piłkarzy w trybie VOLTA

Aby odblokować pięciu legendarnych piłkarzy w trybie VOLTA, ukończ historię, a następnie przejdź do zarządzania składem i wciśnij R2. Uwaga! W tym samym momencie możesz korzystać tylko z jednej legendy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 maja 2020