Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 18 kwietnia 2020, 14:24

Tetris Effect (tryb Theater) PC, PS4

Wstęp

Tetris Effect jest hybrydą gry logicznej i zręcznościowej, za przygotowanie której odpowiadają studia Resonair i Monstars. Tytuł nawiązuje to kultowej produkcji z 1984 roku. Tak jak w oryginale, musimy w nim układać spadające z góry ekranu klocki (tak zwane Tetrimina) o rozmaitych kształtach; po wypełnieniu poziomej linii ta znika, robiąc miejsce dla kolejnych elementów układanki. Aby ułatwić nieco rozgrywkę, w tytule istnieje możliwość zatrzymywania czasu.

Triki do gry

Tryb Theater

By odblokować tryb Theater, ukończ tryb Journey na dowolnym poziomie trudności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 kwietnia 2020