Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 18 kwietnia 2020, 14:20

Final Fantasy VII Remake (triki) PS4

Wstęp

Final Fantasy VII Remake jest przygotowaną przez firmę Square Enix odświeżoną wersją kultowego jRPG-a z 1997 roku. Podobnie jak oryginał, tytuł skupia się na historii Clouda Strife’a – byłego żołnierza, będącego obecnie członkiem ruchu oporu przeciwko złowrogiej organizacji Shinra, która drenuje życiodajną energię planety. W tytule nie brakuje barwnych postaci, eksploracji kolejnych lokacji i licznych walk z groźnymi przeciwnikami.

Triki do gry

Tryb Hard

Aby odblokować tryb Hard, ukończ wszystkie rozdziały na poziomie Normal.

Przedmioty, Gile i medale

Skrzynie Shinry odnawiają się po wczytaniu gry. Zatem można je rozbić, pójść zapisać stan zabawy, załadować go i ponownie rozbić skrzynię. Sztuczkę tę możesz powtarzać dowolną ilość razy.

Ultimate Limit Breaki

Po rozdziale 9 możesz wziąć udział w turnieju walki, by zdobyć Ultimate Limit Breaki.

Ultimate Limit Break

Jak odblokować?

Ascension

Ukończ jedyny mecz Clouda w Corneo Tournament.

Catastrophy

Ukończ jedyny mecz Barreta w Corneo Tournament.

Dolphin Furry

Ukończ jedyny mecz Tify w Corneo Tournament.

Planet's Protection

Ukończ jedyny mecz Aerith w Corneo Tournament.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 kwietnia 2020