Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 18 kwietnia 2020, 14:19

Dynasty Warriors 9 (pieniądze na wczesnym etapie) PC, PS4, XONE

Wstęp

Dynasty Warriors 9 jest wydaną w lutym 2018 roku odsłoną popularnej serii gier akcji inspirowanych książką Opowieści o Trzech Królestwach pióra Luo Guanzhonga. W tytule studia Omega Force po raz kolejny przenosimy się do Chin z przełomu II i III wieku naszej ery, gdzie bierzemy udział w wielkich bitwach i staramy się przejąć kontrolę nad państwem.

Triki do gry

Pieniądze na wczesnym etapie

W rozdziale drugim po zdobyciu Luoyang, kupiec mający dla ciebie zadanie z łowieniem ryb da ci 4 doskonałe przynęty. Zamiast używać ich w wyznaczonym miejscu, użyj ich w strumieniu bezpośrednio przed fosą miasta. Będziesz miał szansę zdobyć siodła, które sprzedaż za 7500 sztuk złota, artefakty wyceniane na 2000 sztuk złota i inne, pomniejsze przedmioty. To dobry sposób na zarobienie pieniędzy sporej kwoty pieniędzy na początkowym etapie zabawy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 kwietnia 2020