Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 29 marca 2020, 19:31

Tomb Raider II: The Dagger of Xian (triki) PC, PS1

Wstęp

Tomb Raider II jest kontynuacją kultowej przygodowej gry akcji z 1996 roku. Za jej stworzenie odpowiada studio Core Design. Główną bohaterką tytułu jest Lara Croft, archeolog i poszukiwaczka przygód, która tym razem stara się zdobyć legendarny sztylet Xian, dający ponoć moc smoka. Aby osiągnąć ten cel, protagonistka przemierza cały świat, od Wenecji po Tybet, biega, skacze, rozwiązuje zagadki i walczy z przeciwnikami.

Triki do gry

Wszystkie bronie i nieskończona amunicja oraz apteczki

Aby móc cieszyć się z nieskończonej amunicji i apteczek oraz wszystkich broni, ukończ grę, a następnie wczytaj dowolny zapisany stan gry.

Ukryty pokój w domu Lary

Idź na tyły domu i naciśnij przycisk obok drzwi, by je otworzyć, i udaj się do labiryntu. Na początku skręć w lewo i idź prosto, a później za rogiem w prawo. Następnie skręć dwa razy w lewo i podążaj ścieżką, aż dojdziesz do skrzyżowania, na którym będziesz mógł skręcić w lewo lub prawo. Wybierz lewą drogę i idź prosto aż dojdziesz do muru. Ustaw się tak, by był on po twojej lewej stronie, i pójdź ścieżką znajdującą się po prawej. Powinna się na niej znajdować dziura w ziemi. Wskocz do niej, przejdź tunel i wciśnij guzik znajdujący się na końcu. Teraz szybko wydostań się z labiryntu i wejdź do domu. Po prawej powinieneś mieć otwarte drzwi. Natychmiast przejdź przez nie i znajdziesz się w ukrytym pokoju Lary.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 marca 2020