Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 29 marca 2020, 19:30

Shrek the Third (kody) PSP

Wstęp

Shrek the Third jest grą zręcznościową, która towarzyszyła premierze trzeciej odsłony popularnego cyklu animacji. Fabuła pokrywa się z historią przedstawioną w filmie – Shrek wraz z Osłem i Kotem w Butach wyruszają na wyprawę zbuntowanego księcia Artura, który to zdaje się być idealnym następcą tronu w Zasiedmiogórogrodzie, znany z części drugiej Książę z Bajki, przeprowadził zamach stanu i przejął władzę w królestwie. W oczekiwaniu na ich powrót Fiona organizuje ruch oporu. Przygoda składa się z kilku poziomów, na których wcielamy się w różnych bohaterów. W trakcie zabawy trzeba wykazać się zarówno zręcznością, jak i sprytem.

Kody do gry

Na ekranie Gift Shop wprowadź następującą kombinację:

Góra > Góra > Dół > Góra > Prawo > Lewo

Zdobędziesz w ten sposób 10 tysięcy monet.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 marca 2020