Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 29 marca 2020, 19:29

Pokemon GO (alternatywna metoda cucenia) AND, iOS

Wstęp

Pokemon GO jest stworzoną przez studio Niantic grą mobilną, wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej. W trakcie zabawy wcielamy się w trenera tytułowych stworków i naszym zadaniem jest łapanie ich oraz wystawianie do walki. Tym, co wyróżnia tytuł, jest fakt, że aby w niego grać, musimy poruszać się po okolicy, w której się aktualnie znajdujemy.

Triki do gry

Alternatywna metoda cucenia

Istnieje pewna metoda cucenia Pokemonów bez konieczności użycia reviwe'a. Musicie jedynie awansować omdlałego stworka na kolejny poziom. Otrzyma on dodatkowe dwa punkty zdrowia i natychmiast oprzytomnieje.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 marca 2020