Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 29 marca 2020, 19:27

Doom 64 (kody) PS4

Wstęp

Wydany w 2020 roku Doom 64 jest reedycją FPS-a wydanego w 1997 roku na konsolę Nintendo 64. Tytuł jest kontynuacją dwóch pierwszych klasycznych odsłon cyklu. Tym razem musimy poradzić sobie z piekielnymi istotami na księżycach Marsa - Fobosie i Deimosie. Tytuł jest pierwszoosobową strzelanką w starym stylu – zbieramy klucze, aktywujemy przełączniki otwierające przejścia i eliminujemy zastępy wrogów za pomocą różnorodnego arsenału.

Kody do gry

W menu opcji znajduje się pozycja służąca do wpisywania haseł. Skorzystaj z niej i wpisz następujący kod:

?TJL BDFW BFGV JVVB

W ten sposób odblokujesz menu cheatów i zdobędziesz nieśmiertelność, wszystkie klucze, możliwość wyboru poziomu oraz odsłonisz całą mapę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 marca 2020