Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 1 marca 2020, 15:17

Kody do gry Half-Life (triki) PC, PS2

Wstęp

Half-Life jest stworzoną przez firmę Valve pierwszoosobową strzelanką osadzoną w realiach science fiction. Wcielamy się w niej w Gordona Freemana, naukowca pracującego w zamkniętym kompleksie badawczym Black Mesa, który w konsekwencji nieudanego eksperymentu jest zmuszony do konfrontacji ze stworami z innego wymiaru i wojskiem starającym się zatuszować incydent. Tytuł wyróżnia się rozbudowaną warstwą fabularną oraz dynamicznymi starciami, w trakcie których korzystamy z różnorodnych broni – począwszy od ikonicznego dla serii łomu, poprzez pistolety i karabiny, a na orężu obcych skończywszy.

Triki do gry

Wysoki skok

Użyj drugiego trybu ognia działka Gauss i strzel sobie pod nogi. Wylecisz w ten sposób wysoko w powietrze. Musisz tylko uważać na ewentualne obrażenia od upadku.

Zdjęcie twórców

Podczas misji On A Rail (gdy musisz powstrzymać ostrzał rakietowy) wpisz kod noclip i poleć na szczyt rakiety. Gdy dotrzesz na miejsce, zobaczysz zdjęcie twórców.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 marca 2020