Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 lutego 2020, 16:51

The Ultimate Doom (triki) PC

Wstęp

The Ultimate Doom jest kompletną edycją stworzonej przez studio id Software kultowej strzelanki FPP z 1993 roku. W trakcie zabawy wcielamy się w bezimiennego członka oddziału kosmicznych marines, który za karę trafia do tajnej placówki wojskowo-badawczej na Marsie. Jesteśmy w niej zmuszeni do walki z niebezpiecznymi potworami z piekła rodem, które pojawiły się w naszym wymiarze w konsekwencji eksperymentów prowadzonych przez korporację UAC. W The Ultimate Doom znajdziemy zarówno oryginalną produkcję, jak i różne modyfikacje oraz dodatkową zawartość.

Triki do gry

Ukryte poziomy

Poziom

Gdzie się znajduje?

E1M9, Military Base

Znajdź ukryte wyjście w E1M3, Toxin Refinery. Jest ono na drugiej stronie jeziora szlamu w pobliżu wejścia na poziom.

E2M9, Fortress of Mystery

Znajdź ukryte wyjście w E2M5, Command Center.

E3M9, Warrens

Znajdź ukryte wyjście w E3M6, Mt. Erebus.

E4M9, Fear

Znajdź ukryte wyjście w E4M2, Perfect Hatred. Znajduje się ono na północ od Cyberdemona

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 lutego 2020