Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 lutego 2020, 16:49

Guacamelee! 2 (kody) PC

Wstęp

Guacamelee! 2 jest kontynuacją ciepło przyjętej platformówki 2D z 2013 roku. W grze ponownie wcielamy się w Juan Aguacate, zamaskowanego luchadora (czyli meksykańskiego zapaśnika), który po wydarzeniach z poprzedniej części wiedzie spokojne życie. Zło jednak nie śpi. Światu zagraża niebezpieczeństwo i tylko nasz dzielny bohater może je powstrzymać. W trakcie swojej misji Aguacate odwiedzi różne zakątki świata, gdzie będzie musiał unikać przepaści oraz pułapek i stawać do walki z licznymi przeciwnikami.

Kody do gry

W sklepie z kostiumami wprowadź następującą kombinację:

Dół > Dół > Góra > Góra > Prawo > Lewo > Prawo > Lewo > Góra > Lewo

Zdobędziesz w ten sposób skórkę Shirtless Arachnid Person.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 lutego 2020