Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 lutego 2020, 16:49

Capcom Fighting Jam (triki) XBOX

Wstęp

Capcom Fighting Jam jest stworzoną przez firmę Capcom dwuwymiarową bijatyką. Tytuł stanowi crossover kilku produkcji japońskiej ekipy. Oznacza to, że możemy w nim walczyć postaciami z takich gier, jak Street Fighter II, Darkstalkers, Street Fighter III, Red Earth oraz Street Fighter Alpha. Starcia odbywają się na zasadzie dwóch naszych wojowników przeciwko dwóm sterowanym przez konsolę. Taki system pozwala na rozgrywanie niezwykłych pojedynków obfitujących w szaleńcze kombosy i szybkie wymiany ciosów.

Triki do gry

Pyron

Aby odblokować Pyrona i jego arenę, ukończ grę.

Odblokowanie klasycznych tematów muzycznych postaci

Za każdym razem, gdy ukończysz grę na dowolnym poziomie trudności, odblokujesz oryginalne tematy muzyczne poszczególnych postaci. Uzyskasz do nich dostęp wchodząc do Opcji i wybierając pozycję Dźwięk.

Gdy ukończysz grę wszystkim postaiami i pokonasz Ingrid w trybie Arcade co najmniej raz, wówczas otrzymasz opcję grania w nim z klasycznymi tematami muzycznymi. Musisz jednak pamiętać, by przytrzymać X przy wyborze trybu Arcade.

Shin Akuma

Aby odblokować Shin Akumę, musisz ukończyć grę wygrywając każdą rundę (wliczając w to walkę z Pyronem), osiągnąć 2-3 perfekcyjne wykończenia, wykonać co najmniej jedno super combo i stanąć do starcia z Ingrid. Poziom trudności nie ma znaczenia.

Wybór pozy zwycięstwa

Aby wybrać pozę zwycięstwa, przytrzymaj jednocześnie przyciski odpowiedzialne za kopnięcie i uderzenie pięścią.

Użyj drugiej postaci w pierwszej rundzie

Zanim rozpocznie się mecz, przytrzymaj dwa przyciski odpowiedzialne za kopnięcie, aż twoja druga postać będzie pierwszą, która stanie do walki w pierwszej rundzie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 lutego 2020