Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 lutego 2020, 16:47

Bubsy: The Woolies Strike Back (kody) PC, PS4

Wstęp

Bubsy: The Woolies Strike Back jest stworzoną przez studio Black Forest Games kolejną odsłoną cyklu platformówek 2.5D. Wcielamy się w niej w tytułowego bohatera będącego antropomorficznym rysiem. Tym razem protagonista udaje się na niebezpieczną wyprawę, której celem jest odnalezienie mitycznego złotego runa. Przeszkodzić mu w tym zadaniu będą próbowali źli Woolies. Zasady zabawy są bardzo proste – przemierzamy kolorowe poziomy, unikaniu wszechobecnych pułapek oraz innych niebezpieczeństw, w tym zróżnicowanych przeciwników.

Kody do gry

Wybierz opcję Unlock level i wpisz dowolny z poniższych kodów, by przenieść się na wybrany poziom.

 1. FIRST - poziom 01
 2. BUBSY - poziom 02
 3. WOOLY - poziom 04
 4. CLAWS - poziom 05
 5. POWER - poziom 06
 6. PASWD - poziom 07
 7. MARIO - poziom 08
 8. SPACE - poziom 09
 9. SONIC - poziom 10
 10. NCPGW - poziom 11
 11. BRLYN - poziom 12
 12. FINAL - poziom 13

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 lutego 2020