Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 lutego 2020, 14:43

Kody do gry The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (ekwipunek z The Legend of Zelda) Switch

Wstęp

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition to ulepszona wersja popularnej gry RPG przeznaczona na konsole Switch, Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty. Pierwotnie tytuł ukazał się na Xboksie 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych.

Triki do gry

Ekwipunek z The Legend of Zelda

Udaj się na szczyt Gardła Świata i odnajdź małą jaskinię. Wewnątrz powinieneś znaleźć skrzynię, z której możesz wyjąć tarczę Hylian oraz tunikę Czempiona z serii The Legend of Zelda.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 lutego 2020