Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 lutego 2020, 14:41

Shadow Hearts (triki) PS2

Wstęp

Shadow Hearts jest stworzonym przez studio Sacnoth nietypowym RPG-iem. Tytyuł opowiada historię obdarzonej tajemniczą mocą Alice Elliot oraz Yuriego potrafiącego zmieniać się w krwiożercze bestie. Razem musza rozwikłać wszystkie tajemnice, jakie związane są z ich życiem oraz uratować świat. Tytuł wyróżnia się interesującym systemem walki – uczestnicy starcia posiadają współczynnik Sanity Points – zdrowia psychicznego, który w czasie walk ( te odbywają się w turach ) stale spada; gdy współczynnik dojdzie do zera postać wpada w szał. Ponadto potwór, w jakiego w danym momencie wcieli się Yuri, zależy od tego ilu wrogów pokonał.

Triki do gry

Nowa gra plus

Po zakończeniu gry zapisz stan zabawy, a następnie rozpocznij nową kampanię. Od początku będziesz miał dostęp do zebranej wcześniej biblioteki oraz fuzji, a także będziesz mógł spróbować pobić swój wynik.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 lutego 2020