Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 19 stycznia 2020, 20:23

New Super Mario Bros. 2 (alternatywne ekrany tytułowe, Mario traci czapkę, domy Toada) 3DS

Wstęp

New Super Mario Bros 2 jest stworzoną przez firmę Nintendo kolejną odsłoną kultowego cyklu o przygodach sympatycznego wąsatego hydraulika. Tytułowy główny bohater i jego przyjaciele po raz kolejny przemierza tereny grzybkowego uniwersum, pełnego niebezpiecznych przepaści, pułapek i monet do zebrania. Akcję produkcji obserwujemy od boku. Zabawa polega na sprawnym unikaniu niebezpieczeństw i zbieraniu znajdziek. Gra oferuje kilka różnych trybów zarówno dla jednej, jak i wielu osób.

Triki do gry

Alternatywne ekrany tytułowe

W trakcie zabawy można zdobyć dwa alternatywne ekrany tytułowe. Jeden odblokowuje się po zebraniu miliona monet, a drugi po zebraniu 9 999 999 monet.

Mario traci czapkę

Gdy zdobędziesz 1110 żyć, Mario przestanie nosić czapkę podczas rozgrywki.

Domy Toada

Po ukończeniu wszystkich poziomów w grze będziesz mógł korzystać z każdego Domu Toada dowolną ilość razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 stycznia 2020