Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 stycznia 2020, 13:15

Tekken 7 (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Tekken 7 jest kolejną odsłoną kultowego cyklu bijatyk od firmy Bandai Namco Entertainment. Fabularnie tytuł opowiada historię uczestników następnej edycji turnieju King of the Iron Fist, i przede wszystkim skupia się na rodowej waśni pomiędzy Heihachim Mishimą a jego synem Kazuyą. W trakcie zabawy możemy objąć kontrolę nad jedną z 38 postaci i stanąć do dynamicznych pojedynków na pięści i kopniaki, które toczą się na zróżnicowanych arenach. Produkcja wprowadza do serii dwie nowe mechaniki - Rage Art, pozwalający na wyprowadzenie krytycznej serii ataków, a także Screw Attack, który użyty na znajdującym się w powietrzu oponencie odrzuca go w bok, pozwalając na zadanie dodatkowych obrażeń po jego upadku na ziemię.

Triki do gry

Ukryty rozdział

Aby odblokować ukryty rozdział Instant Carnage, w którym bossem jest znany z serii Street Fighter Akuma, ukończ tryb historii.

Wszystkie przedmioty w grze

Aby odblokować wszystkie przedmioty w grze, rozegraj 2000 walk (w trybach offline bądź online).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 stycznia 2020