Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 stycznia 2020, 13:08

Bully (triki) PC, PS4, X360, PS3, AND, iOS, PS2, Wii

Wstęp

Bully jest stworzoną przez studio Rockstar nietypową grą akcji TPP z otwartym światem. Wcielamy się w niej w Jimmiego Hopkinsa, sprawiającego problemy wychowawcze chłopaka, który trafia do Akademii Bullworth – prywatnej placówki edukacyjnej z internatem. Protagonista stara się zyskać popularność w nowym środowisku, co jednak wcale nie będzie takie łatwe. Zabawa w Bully jest bardzo urozmaicona – uczęszczamy na zajęcia, walczymy z przeciwnikami bądź unikamy ich, bierzemy udział w rozlicznych aktywnościach i wykonujemy misje dla najróżniejszych grup szkolnych.

Triki do gry

Nietykalność w zbijaku

Podczas gry w zbijaka, gdy przeciwnicy mają piłkę, wyświetl tabelkę pomocy. Adwersarze nie będą wtedy w stanie skuć twoich zawodników, a ty łatwo przejdziesz do kontrataku.

Strzelanie bez konsekwencji

Po drugiej stronie wejścia do szkoły Bullworth jest drewniany most. Jeśli wskoczysz na jego poręcz i strzelisz z tego miejsca z procy do policjanta bądź prefekta, to nie będą w stanie cię dopaść.

Darmowe gry arcade

Zdobądź najwyższe wyniki w Consumo, Monkey Fling, Nut Shots oraz wygraj wszystkie wyścigi w Future Street Race 2165 i Future Street Race 3D, by móc bawić się w tych minigrach za darmo.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 stycznia 2020