Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 8 grudnia 2019, 19:48

Resident Evil 2 (1998) (dodatkowa amunicja, dodatkowe stroje, ukryta fotografia) PC, PS3, PS1, PSP, PSV, GCN

Wstęp

Resident Evil 2 jest bezpośrednią kontynuacją popularnego survival horroru stworzonego przez studio Capcom. Gracze wcielają się w niej w policjanta Leona lub reporterkę Claire. Ich zadaniem jest uratowanie Racoon City, którego mieszkańcy zostali zarażeni wirusem zmieniającym ich w zombie. Prócz niebezpiecznych przeciwników będą musieli zmierzyć się również z zagadkami logicznymi.

Triki do gry

Dodatkowa amunicja

Przed użyciem nowych części do VP70, Desert Eagle'a oraz strzelby, wykorzystaj całą amunicję znajdującą się w magazynku. Po ulepszeniu broni, zawsze zostaje ona znów w pełni naładowana.

Dodatkowe stroje

Rozpocznij grę na poziomie normalnym. Nie bierz dodatkowej amunicji ze sklepu z bronią lub autobusu. Gdy dotrzesz do posterunku policji, w pobliżu metra natkniesz się zombie. Gdy przyjrzysz się bliżej okaże się, że to Brad Vickers, pilot helikoptera. Zabij go i przeszukaj jego ciało. Znajdziesz klucz, którym będziesz mógł otworzyć jedną z szafek na posterunku. Znajdziesz w niej dodatkowe kostiumy dla Claire i Leona.

Ukryta fotografia

W biurze STARS przeszukaj biurko Weskera około 50 razy. Zdobędziesz kliszę, którą możesz wywołać w ciemni. W ten sposób zdobędziesz fotografię Rebecci z pierwszej części cyklu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 grudnia 2019