Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 listopada 2019, 20:02

Turok: Łowca dinozaurów (triki) PC

Wstęp

Turok: Łowca dinozaurów jest stworzoną przez studio Iguana dynamiczną strzelanką FPP opartą na popularnej serii komiksów. W tytule wcielamy się w tytułowego wojownika - odważnego barbarzyńcę z prehistorycznych czasów, broniącego Ziemi przed zagrożeniami ze strony mieszkańców Zaginionego Lądu i ich zmodyfikowanych dinozaurów. Zabawa polega na pokonywaniu kolejnych poziomów wypełnionych groźnymi przeciwnikami, z którymi można sobie poradzić za pomocną czternastu rodzajów broni, począwszy od łuku i noża, a na dziale jonowym skończywszy.

Triki do gry

Nieskończone życia

Gdy zbierzesz dziewięć żyć i 99 odłamków, odblokujesz ułatwienie w postaci nieskończonych żyć. Możesz je włączyć w menu opcji.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 listopada 2019