Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 24 listopada 2019, 20:00

Silent Hill 3 (dodatkowe opcje i Douglas w bokserkach) PS2

Wstęp

Silent Hill 3 jest stworzonym przez firmę Konami survival horrorem, należącym do kultowej serii. Tym razem główną bohaterką opowieści jest 17-letnia dziewczyna o imieniu Heather. Pewnego dnia podczas wizyty w centrum handlowym protagonistka trafia do mrocznej, alternatywnej rzeczywistości pełnej potworów. Rozpoczyna to cykl wydarzeń, które w końcu zaprowadzą ją do tytułowego, zamglonego miasteczka. Zabawa polega na eksploracji rozległych poziomów, rozwiązywaniu zagadek i starciach z przeciwnikami, w tym z potężnymi bossami.

Kody do gry

Dodatkowe opcje

W menu opcji przytrzymaj L1 + L2 + R1 + R2, by odblokować dodatkowe ustawienia.

Douglas w bokserkach

Ukończ grę raz i wybierz opcję Extra New Game. Następnie wprowadź poniższą kombinację przycisków:

Góra > Góra > Dół > Dół > Lewo > Prawo > Lewo > Prawo > Kółko > X

Teraz wybierz poziomy trudności i rozpocznij grę. Za każdym razem, gdy pojawi się Douglas, będzie on nosił jedynie bokserki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 listopada 2019