Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 października 2019, 12:51

Batman: Arkham Origins Blackgate - The Deluxe Edition (kostiumy) PC, X360, PS3, WiiU, PSV, 3DS

Wstęp

Batman: Arkham Origins Blackgate jest stworzoną przez studio Armature poboczną odsłoną popularnego cyklu gier o przygodach słynnego superbohatera ze stajni DC. Przenosi nas ona na sam początek działalności Człowieka-Nietoperza. Zostaje on wezwany do tytułowego więzienia Blackgate, gdzie musi stłumić bunt osadzonych. W przeciwieństwie do większych odsłon serii, akcja Batman: Arkham Origins Blackgate ukazywana jest od boku. Poza tym zabawa zbytnio się nie różni – eksplorujemy plansze, korzystamy z futurystycznych gadżetów oraz walczymy z przeciwnikami (w tym potężnymi bossami).

Triki do gry

Kostiumy

Kostium

Jak odblokować?

Blackest Night-invincibility

Zbierz wszystkie 5 części kostiumu.

New 52

Zbierz wszystkie 5 części kostiumu.

One Million

Zbierz wszystkie 5 części kostiumu.

Red Son

Zbierz wszystkie 5 części kostiumu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 października 2019