Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 października 2019, 21:57

Shadow Hearts: Covenant (bonusowe kary, Theatre, łatwiejsze kombosy) PS2

Wstęp

Shadow Hearts: Covenant jest stworzoną przez studio Nautilus kontynuacją jRPG-a z 2001 roku. W tytule ponownie przenosimy się do pełnego magii świata, który jednak w dużym stopniu przypomina nasz. Niedawno wybuchła w nim pierwsza wojna światowa. Jako znany z poprzedniej odsłony Yuri musimy odkryć i zniszczyć tajemniczy kult diabła. Pomogą nam w tym towarzysze, wśród których możemy wymienić pułkownik Karin Koenig i egzorcystę Nicholaia. Po drodze bohaterom przyjdzie pokonać licznych przeciwników (w systemie turowym) i rozwinąć swoje umiejętności.

Triki do gry

Bonusowe karty

Aby zdobyć dwie dodatkowe karty, rozpocznij grę z załadowanym zapisem z Shadow Hearts.

Opcja Theater

Aby odblokować opcję Theater, ukończ grę.

Łatwiejsze combosy 1000x

Podczas korzystania z Eternal, Third, Fifth lub Seventh Key, zmień typ używanego pierścienia na Gamble Ring. Teraz gdy zaatakujesz będziesz mógł uzyskać wszystkie możliwe trafienia z Keya, ale będziesz musiał tylko raz wylądować na obszarze Hit/Strike.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 października 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz