Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 października 2019, 21:55

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX (triki) PC, PS4, Switch

Wstęp

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX jest stworzoną przez studio Inti Creates kolejną odsłoną cyklu side-scrollowych platformówek w stylu cyklu Mega Man. W trakcie zabawy przenosimy się do dalekiej przyszłości. Jako obdarzony nadnaturalnymi zdolnościami Adept o imieniu Coden musimy stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. Rozgrywka polega na przemierzaniu kolejnych poziomów, eliminowaniu przeciwników, w tym potężnych bossów, oraz stopniowym zwiększaniu swojego potencjału bojowego.

Triki do gry

Kostiumy dla Kohaku

Aby odblokować poszczególne kostiumy dla Kohaku, musisz ustawić konkretną datę na swojej konsoli Nintendo Switch.

Kostium

Jaką datę ustawić?

Kimono

1 stycznia

Swimsuit

12 kwietnia

Devil

31 października

Christmas

25 grudnia

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 października 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz