Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 15 września 2019, 22:17

Kody do gry Borderlands 3 (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Borderlands 3 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu strzelanek FPP z elementami RPG od studia Gearbox Software. Pięć lat po wydarzeniach z części drugiej czterej różniący się wyglądem i umiejętnościami bohaterowie sterowani przez gracza muszą stawić czoła kultowi Children of the Vault, na czele którego stoją Calypso Twins – Syrena, czyli obdarzona nadludzkimi mocami kobieta, i jej brat bliźniak. Zabawa polega na wykonywaniu kolejnych zadań, efektownej walce z przeciwnikami i zbieraniu coraz lepszego sprzętu, który można dodatkowo modyfikować

Triki do gry

Legendarna broń One Pump Chump

Udaj się do Lectra City z Meridian Metroplex. Po wejściu idź na wprost do lokacji znanej z misji Proof Of Wife. Następnie zejdź po schodach i trzymaj się lewej ściany. Kierj się przed siebie aż dojdziesz do pomieszczenia z ogrodzeniem i przełącznikami. Aktywuj je. Kolejność, w jakiej należy je naciskać, jest różna, więc musisz pokombinować. Gdy już uda ci się znaleźć prawidłową konfigurację i uruchomisz telewizory na końcu korytarza, pojawi się potężny przeciwnik. Gdy go pokonasz, to istnieje szansa, że z jego ciała wypadnie legendarna broń One Pump Chump. Gdy tak się nie stanie, powtórz wszystkie kroki jeszcze raz, by ponowić próbę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 września 2019