Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 2 września 2019, 14:38

Medieval II: Total War (triki) PC

Wstęp

Medieval II: Total War to jedna z odsłon popularnego cyklu gier strategicznych od studia Creative Assembly. Tym razem akcja produkcji rozgrywa się w latach 1080-1503, a naszym zadaniem jest doprowadzenie swoje nacji do wielu zwycięstw w kolejnych potyczkach.

Triki do gry

Odblokowywanie frakcji

W miejscu, gdzie zainstalowałeś grę, otwórz kolejno foldery data, world, maps, campaign i imperial_campaign. Tam odnajdź plik descr_strat i otwórz go za pomocą dowolnego edytora tekstu. Przejdź do sekcji „unlockable”, wytnij ją i wklej do segmentu „playable”. Zapisz zmiany i uruchom grę. W ten sposób odblokujesz wszystkie frakcje, prócz Azteków, Mongołów i Timurydów.

Uwaga! Zanim zaczniesz zmieniać zawartość pliku, pamiętaj o utworzeniu jego kopii zapasowej.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 września 2019