Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 18 sierpnia 2019, 21:41

Fatal Frame: Maiden of Black Water (triki) WiiU

Wstęp

Project Zero: Maiden of Black Water jest stworzoną przez japońskie studio Koei Tecmo kolejną odsłoną popularnego cyklu survival horrorów. W trakcie zabawy poznajemy historię trójki bohaterów, którzy z różnych powodów przybywają w okolice góry Hikayama – tajemniczego miejsca, do którego zmierzają ludzie „idący drogą śmierci”. Gra podzielona jest na kilka epizodów, w trakcie których odkrywamy kolejne elementy fabuły i musimy stawić czoła niebezpiecznym duchom. Możemy się ich pozbyć w dość nietypowy sposób – poprzez robienie im zdjęć.

Triki do gry

Misja poboczna Ayane

Aby odblokować misję poboczną Ayane (postaci znanej z serii Dead or Alive oraz Ninja Gaiden), ukończ grę raz.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 sierpnia 2019