Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 11 sierpnia 2019, 11:56

The Ninja Saviors: Return of the Warriors (triki) PS4, Switch

Wstęp

The Ninja Saviors: Return of the Warriors jest stworzoną przez studio Natsume Inc. zremasterowaną wersją wydanego pierwotnie w 1987 roku beat'em upa. W trakcie zabawy wcielamy się w jednego z różniących się uzbrojeniem i umiejętnościami androidów, których zadaniem jest obalenie tyranii niejakiego Banglara. Rozgrywka polega na przemierzaniu kolejnych liniowych poziomów i pokonywaniu hord przeciwników. Trzeba mieć się jednak na baczności, gdyż na końcu każdego etapu czyha potężny boss.

Triki do gry

Elementy do odblokowania

Aby odblokować bohatera Yakashę, tryb hard oraz muzykę Arcade, musisz ukończyć grę na normalnym poziomie trudności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 sierpnia 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz