Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 4 sierpnia 2019, 21:27

inFamous (triki) PS3

Wstęp

inFamous jest stworzoną przez studio Sucker Punch Productions grą akcji z otwartym światem. W trakcie zabawy wcielamy się w Cole'a MacGratha, kuriera rowerowego, który w wyniku zbiegu okoliczności zyskuje nadludzkie moce. Może je on wykorzystać zarówno w dobrych, jak i złych celach. Zabawa polega na przemierzaniu mapy, wykonywaniu kolejnych misji i walce z przeciwnikami z wykorzystaniem niezwykłych umiejętności protagonisty, który wraz z postępami zabawy staje się coraz potężniejszy.

Triki do gry

Nawiązanie do Sly Coopera

Ustaw kamerę tak, by dokłądnie pokazywała plecak Cole'a. W prawym dolnym rogu, tuż poniżej 3, ujrzysz logo Slya Coopera, czyli cyklu przygodowych gier akcji, od którego zaczynało studio Sucker Punch Productions.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 4 sierpnia 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz