Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 16 czerwca 2019, 21:40

Sword Art Online: Hollow Realization (triki) PS4

Wstęp

Sword Art Online: Hollow Realization jest stworzonym przez studio Aquria jRPG-iem akcji, opartym na popularnej marce. Jej głównym bohaterem Kirito, gracza, który rozpoczyna przygodę ze Sword Art: Origin – futurystyczną produkcją typu MMORPG. W trakcie zabawy eksplorujemy świat, rozmawiamy z postaciami, wypełniamy różne zdania, rozwijamy protagonistę i rzecz jasna toczymy zrealizowane w mocno zręcznościowy sposób walki.

Triki do gry

Bonusy z zapisu gry

Jeśli grałeś w poprzednie części cyklu Sword Art Online, możesz zaimportować zapisy z nich, by zdobyć bonusy. Wystarczy, że w menu głównym zaznaczysz opcję Check Transfer.

Bonus

Zapis

Anneal Blade (Miecz)

Musisz posiadać zapis z Hollow Fragment.

Lost Song (Naszyjnik)

Musisz posiadać zapis z Lost Song.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 czerwca 2019