Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 5 maja 2019, 12:24

Minecraft (kolorowa owca, do góry nogami, jajo smoka) PC, PS4, XONE, Switch, X360, PS3, WiiU, PSV

Wstęp

Minecraft to jedna z najsłynniejszych gier w historii. W produkcji trafiamy do dużego, otwartego świata, w którym możemy robić właściwie wszystko – budować domy, pułapki, a nawet rozmaite urządzenia.

Triki do gry

Kolorowa owca

Jeśli nazwiesz swoją owcę „jeb_”, natychmiast zmieni się jej kolor.

Do góry nogami

Jeśli nazwiesz stworzenie (wrogie lub przyjazne) Dinnerbone, odwrócisz je do góry nogami.

Jajo smoka

Podejdź to fontanny, do której Ender Dragon upuścił jajo. Kliknij na nie lewym przyciskiem myszy, by je teleportować. Następnie obok wykop dziurę o głębokości 2, zniszcz blok ziemi znajdujący się pod kostką, na której znajduje się jajo, umieść tam pochodnię, a następnie rozbij blok, na którym znajduje się jajo. Opadnie ono jako przedmiot do zebrania.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 maja 2019