Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 kwietnia 2019, 14:36

Joe Danger (triki) PC, PS3, PSV

Wstęp

Joe Danger jest pierwszą odsłoną cyklu gier zręcznościowych od studia Hello Games. Jej głównym bohaterem jest tytułowy kaskader, który siedząc na swoim motocyklu przeskakuje rozpadliny, przebija płonące ściany, wyskakuje w powietrze, jeździ do góry nogami i podejmuje się innych równie szalonych wyczynów. Tytuł jest dość klasyczną platformówką w stylu chociażby przygód jeża Sonica. W trakcie zabawy pokonujemy kolejne plansze pełne ramp, pułapek i rzeczy do zebrania. Nie zabrakło też bardziej klasycznych wyzwań w stylu „przeskocz 20 autobusów” oraz innych mini-gier.

Triki do gry

Przedmioty kosmetyczne dla avatara

Przedmiot

Jak odblokować?

Joe's Helmet of Power

Zbierz swój pierwszy zestaw D-A-N-G-E-R.

Joe's Cape of Destiny

Zbierz swój drugi zestaw D-A-N-G-E-R.

Joe's Trousers of Triumph

Zbierz swój drugi zestaw D-A-N-G-E-R.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 kwietnia 2019