Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 marca 2019, 16:25

Kody do gry Wolfenstein 3D (triki) GBA

Wstęp

Wolfenstein 3D jest stworzoną przez studio id Software kultową strzelanką FPP, będącą prekursorem całego gatunku. Gracze wcielają się w niej w Williama „B.J.” Blazkowicza, agenta alianckich sił specjalnych, który otrzymuje zadanie zinfiltrowania Hollehammer, w którym hitlerowcy przygotowują tajny projekt superżołnierza. Na drodze do wykonania misja stoi horda niemieckich żołdaków, których rzecz jasna należy zgładzić.

Triki do gry

Pac-enstein

Na 7 poziomie epizodu Die, Fuhrer, Die zatrzymaj grę, przytrzymaj triggery i wprowadź poniższą kombinację:

A > B > A > A > B > B > B > A

Następnie wznów grę. Przeniesiesz się do ukrytego poziomu przypominającego Pac-Mana, ze skarbami i wrogo nastawionymi duchami.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 marca 2019