Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 marca 2019, 16:21

Dokapon Kingdom (triki) PS2, Wii

Wstęp

Dokapon Kingdom jest stworzonym przez studio Sting połączeniem RPG-a i planszówki. To remake wydanej w 1994 roku na konsoli SNES Dokapon 3·2·1 - Arashi o Yobu Yuujou. Akcja tytułu toczy się w królestwie fantasy, w którym jako jeden ze śmiałków staramy się pokonać niebezpieczne potwory, a tym samym zdobyć niezliczone bogactwa i rękę księżniczki. Zabawa podzielona jest na tury. Na początku każdej losujemy, o ile pól możemy się poruszyć na planszy. W zależności od wyniku rzutu i kierunku, w którym zdecydujemy się udać, możemy na przykład zaatakować potwora, przejąć miasto, stoczyć pojedynek z rywalem czy wziąć udział w minigrze.

Triki do gry

Galeria

Aby odblokować galerię, w trybie Battle Royale udaj się do Tiphrates w Asianie i pokonaj potwora, którego tam napotkasz.

Łatwe pieniądze

Gdy na początku tygodnia pojawi się możliwość zagrania w karciankę, zrób to. Zapamiętaj umiejscowienie wszystkich kart i zrestartuj tytuł. W ten sposób szybko ukończysz minigrę i zdobędziesz 1 000 000 gotówki.

Wiadomość od twórców

W prawym dolnym rogu czwartego kontynentu znajduje się mała wyspa z drzewem, na którą nie można się dostać. Zaznacz ją i wyświetl opis, a przeczytasz ukrytą wiadomość od twórców.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 marca 2019