Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 marca 2019, 11:50

Max Payne 3 (tryby Old School, Hardcore oraz New York Minute Hardcore) PC, X360, PS3

Wstęp

Max Payne 3 jest kolejną odsłoną popularnej serii trzecioosobowych strzelanek utrzymanych w klimacie noir. Wcielamy się w niej w tytułowego, zmęczonego życiem byłego policjanta, który po traumatycznych przeżyciach z poprzednich części wyrusza do Sao Paulo i zatrudnia się jako ochroniarz jednej z zamożnych rodzin. Niestety, sprawy szybko znów się komplikują, co prowadzi do krwawej jatki. Zabawa opiera się głównie na efektownych strzelaninach, które ułatwia tak zwany bullet time, czyli możliwość chwilowego spowolnienia czasu.

Triki do gry

Tryby Old School oraz Hardcore

Aby odblokować tryb Old School, w którym wyłączone są ostatnie szanse i środki przeciwbólowe leczą mniej, ale bullet time trwa dłużej, oraz Hardcore, ukończ grę na poziomie trudnym.

Tryb New York Minute Hardcore

Aby odblokować tryb New York Minute Hardcore, w którym musisz przejść całą grę w czasowym limicie 60 minut (każdy zabity przeciwnik daje Ci nieco bonusowych sekund), ukończ grę na normalnym New York Minute.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 marca 2019