Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 lutego 2019, 22:08

Wargroove (triki) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Wargroove jest strategią turową od niezależnego studia Chucklefish. Akcja tytułu toczy się w fantastycznej krainie. Główną bohaterką jest Mercia, władczyni Królestwa Cherrystone, która po wymuszonej ucieczce z ojczyzny musi odnaleźć sojuszników w zwaśnionych państwach i pokonać swoich przeciwników. Zabawa toczy się w trybie turowym na dwuwymiarowej mapie, na której się przemieszczamy, zbieramy zasoby oraz rozwijamy armię. Gdy spotykamy przeciwników przenosimy się na oddzielne plansze i toczymy bitwy, podczas których kluczową rolę odgrywają obdarzeni potężnymi umiejętnościami specjalnymi Dowódcy.

Triki do gry

Elodie

Aby odblokować Elodie w trybach Arcade i Multiplayer, ukończ drugą misję 7 aktu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 lutego 2019