Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 10 lutego 2019, 21:27

Spyro the Dragon (triki) PS1

Wstęp

Spyro the Dragon jest pierwszą odsłoną kultowego cyklu gier zręcznościowych od studia Insomniac Games. Jej głównym bohaterem jest tytułowy mały smok, który musi uratować swoich pobratymców uwięzionych w kryształach i zapobiec kradzieży jaj. Po drodze będzie musiał zmierzyć się z niebezpiecznymi przeciwnikami, segmentami platformowymi oraz pojawiającymi się co jakiś czas zagadkami logicznymi.

Triki do gry

Szybszy lot

W trakcie poziomów, w których musisz latać, staraj się trzymać blisko ziemi, by poruszać się nieco szybciej. Efekt jest subtelny, lecz pozwala na zaoszczędzenie trochę czasu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 lutego 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz