Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 10 lutego 2019, 21:15

Mega Man 11 (słabości bossów) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Mega Man 11 jest kolejną odsłoną kultowego cyklu platformówek od firmy Capcom, którego korzenie sięgają końcówki lat 80. XX wieku. Gracze wcielają się w niej w tytułowego bohatera – robota skonstruowanego przez Thomasa Lighta, którego zadaniem jest powstrzymanie złego Doktora Willy'ego, który po raz kolejny ma niecne plany. Po drodze będzie musiał unikać śmiertelnych pułapek, skakać po platformach i eliminować niebezpiecznych przeciwników, w tym potężnych bossów czekających na końcu każdego etapu.

Triki do gry

Słabości bossów

W Mega Man 11, podobnie jak w poprzednich częściach cyklu, kolejni bossowie mają swoje słabości. Oto ich lista:

Boss

Słabość

Acid Man

Block

Impact Man

Acid

Bounce Man

Impact

Fuse Man

Bounce

Tundra Man

Fuse

Torch Man

Tundra

Blast Man

Torch

Block Man

Blast

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 lutego 2019